O‘zbekiston-Tojikiston xalqaro simpoziumi: Polimerlar haqidagi fanning hozirgi holati va rivojlanish istiqbollari: sintezi, tuzilishi, xossalari va qo‘llanilishi
Institutimizda yana bir muhim ilmiy yutuq!
“Uzbekistan Journal of Polymers” jurnali OAK tavsiya etgan nashrlar ro‘yxatiga …
13.11.2025
Sizni 2024-yil 24-25-oktabr kunlari Toshkent shahrida bo‘lib o‘tadigan "Polimerlar haqidagi fanning hozirgi holati va rivojlanish istiqbollari: sintezi, tuzilishi, xossalari va qo‘llanilishi" mavzusidagi O‘zbekiston-Tojikiston xalqaro simpoziumida ishtirok etishga taklif qilamiz. Tadbir O‘zbekiston Respublikasi Fanlar akademiyasi Polimerlar kimyosi va fizikasi instituti tomonidan tashkil etilmoqda.

Uzbekistan-Tajikistan International Symposium: Current Status and Development Prospects of Polymer Science: Synthesis, Structure, Properties and Applications
We invite you to participate in the Uzbekistan-Tajikistan International Symposium on "Current State and Development Prospects of Polymer Science: Synthesis, Structure, Properties and Applications", which will be held in Tashkent on October 24-25, 2024. The event is organized by the Institute of Polymer Chemistry and Physics of the Academy of Sciences of the Republic of Uzbekistan.